Kurumsal

Özer Paslanmaz

Merhaba, Firmamız;siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti,hızlı ve doğru olarak sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Sektörümüzde ki 15 seneyi bulan iş birikim ve tecrübemizle müşterilerimizin taleplerini anında ve tam kapasiteyle cevaplayarak sizlerin iş akışınızda ki seri çalışmalarınıza bir nebze de olsa yardımcı olabilmek bizler için en önemli kazançtır.

Firmamız;paslanmaz sac ve boru başta olmak üzere profil, köşebent, lama, çubuk, flanş, rekor, vana, rediksiyon, nipel, manşon ve özel kesim paslanmaz levhalar da 304,316,309,310,430,420 kalite yelpazesinde sizin değerli ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.

Paslanmaz levhalar da (2B) mat yüzey başta olmak üzere (BA) parlak yüzey,(TN) taşlanmış naylonlu yüzey ve desenli sac grubuyla size tüm ihtiyaçlarınızı temin etme kolaylığı da sunuyor.

Murat ÖZER ve Hakan ÖZER tarafından kurulan ÖZER PASLANMAZ SAC SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ. siz değerli müşterilerimizin her zaman ulaşabileceğiniz bu web sayfasını bizi sanal ortamda da tanıyabilmeniz için sizlere sunduk.

Sizlere de işlerinizde daimi hareketlilik ve hayırlı kazançlar dileriz. Firmanızı müşterilerimizin arasında görmekten kıvanç duyarız.

​SAYGILARIMIZLA